KOLORYSTYKA W SPA, CZYLI JAK WELLIS DBA O DESIGN MINIBASENÓW SPA.

DYSZA DYSZY NIERÓWNA, CZYLI O RÓŻNEJ SILE MASAŻU Z MARKĄ WELLIS
25 lipca 2016
“Biggest Seller in Poland 2016” Dziękujemy WELLIS
23 listopada 2016

KOLORYSTYKA W SPA, CZYLI JAK WELLIS DBA O DESIGN MINIBASENÓW SPA.

Wszyscy lubimy gdy zakupiony przez nas produkt jest praktyczny, dobry jakościowo i w przystępnej cenie. A gdyby jeszcze dodać ciekawy design i elegancką prezencję? Ktoś powie, że nie można mieć wszystkiego albo, że takich produktów już dziś nie ma. Może Państwa zaskoczymy a może już Państwo to wiedzą od naszych zadowolonych Klientów, że to właśnie takim produktem, który łączy w sobie tak wiele zalet jakimi są: funkcjonalność, wysoka jakość, dobra cena i piękno są minibaseny spa firmy Wellis.

Niecki basenowe firmy Wellis wykonane są z warstwy wysoce trwałego akrylu. Dzięki temu minibaseny oprócz innych zaawansowanych technologii energooszczędnych mają warstwę o gr. 6,3 mm, która izoluje ciepło. Obudowy basenu mogą być wykonane z drewna lub z polimerowego kompozytu. Druga opcja jest zdecydowanie bardziej ceniona przez naszych dotychczasowych Klientów. Pod względem wizualnym kompozyt jest bardzo dobrym substytutem drewna. Posiada wiele zalet: niską cenę, łatwość w utrzymaniu, wysoką odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne np. złe warunki atmosferyczne czy promieniowanie UV.

Wybierając obudowę z kompozytu nie będą musieli Państwo zabiegać o dodatkową pielęgnację w postaci nawilżania czy natłuszczania, tak jak to ma miejsce w przypadku drewnianej obudowy, która wymaga regularnej i dokładnej dbałości. Oczywiście zarówno producent marki Wellis jaki i nasza firma     Euro Spas chętnie wychodzimy naprzeciw życzeniom naszych Klientów. Jeśli, więc znajdzie się wśród Państwa osoba, ceniąca tradycje, której marzeniem byłby minibasen z obudową wykonaną w 100% naturalnie z drewna cedrowego, z przyjemnością spełnimy Państwa życzenie oraz poinstruujemy jak zadbać o taki produkt.

KOLORY NIECKI BASENOWEJ:

KOLORY

PEARL WHITE / perłowa biel,
STERLING SILVER / srebrno szara biel
CAMEO / kremowa biel z bardzo delikatną złotą poświatą
CINNABAR / złocisty, ciepły, brąz
TUSCAN SUN / kremowa szarość; kolor ziemi
STORM CLOUDS / burzowa szarość
TRANQUILITY / czerń wzbogacona drobinkami srebra

KOLORY OBUDOWY:

2

LIGHT GREY / szarość z domieszką delikatnego brązu
MODENA / brąz z domieszką bordowego
CEDAR – drzewo cedrowe

Nie wszystkie modele marki Wellis są dostępne we wszystkich kolorach. Firma Euro Spas zaprasza Państwa do składania zapytań o możliwości kolorystyczne poszczególnych minibasenów Wellis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

KOD ALLEGRO