Projektowanie i budowa SPA, basenów, saun oraz jacuzzi

By relaks w wodzie dawał maksymalną przyjemność, oprócz krystalicznie czystej wody potrzebna jest także estetyczna, a zarazem funkcjonalna organizacja przestrzeni. Zaufaj naszemu doświadczeniu: projektowanie i budowa basenów, saun i stref SPA to nasza specjalność!

W prywatnych ogrodach i obiektach publicznych

Budowa SPA w hotelu, a może basen obok domu? Z Euro Spas wszystko jest możliwe! Nasze usługi nie ograniczają się do rozplanowania przestrzeni. Sami organizujemy materiały, dokonujemy montażu i wykończamy obiekt - tak, by Państwu pozostało jedynie cieszyć się nowym ogrodowym jacuzzi czy fińską sauną w klubie fitness.

Projektowanie basenów, konstrukcja saun fińskich – w konkurencyjnych cenach!

Dzięki szerokiej sieci kontaktów z renomowanymi producentami sprzętu, kafelków czy elektroniki, możemy pochwalić się świetnymi ofertami cenowymi. Na koszt budowy sauny fińskiej czy montażu jacuzzi z naszą firmą każdy może sobie pozwolić!

Nastrojowo i ergonomicznie

Zajmujemy się projektowaniem i montażem jacuzzi ogrodowych i pływalni od lat - wiemy, jak grać światłem, kolorami i materiałami, by w tworzonych przez nas przestrzeniach chciało się przebywać. Powierzcie nam stworzenie wymarzonej strefy wodnego relaksu!

Strefa Spa&Wellness

Pensjonat Śnieżka 2016/2017

Strefa Spa&Wellness

Prywatne SPA

Strefa Spa&Wellness

Prywatne SPA- w trakcie realizacji

Strefa Spa&Wellness

Prywatne SPA z basenem oraz wykorzystaniem mozaiki 3D

Strefa Spa&Wellness

Publiczna strefa Spa z sauną suchą, infrared oraz łaźnią parową

KOD ALLEGRO