Firma Euro Spas oferuje znakomite płytki porcelanowe renomowanego hiszpańskiego producenta, Rosa Gres. Fabryka powstała w 1830 r. i przez kolejne dziesiątki lat była i jest rozwijana przez rodzinną firmę.

Ceramika basenowa Rosa Gres znajduje swoje zastosowanie w segmencie prywatnym oraz publicznym jako idealny element wykończeniowy dla pływalni, stref spa oraz rozwiązań komercyjnych. Firma posiada niezbędne certyfikaty, atesty oraz dokumenty techniczne: dostępne w ofercie kafelki do basenu i jego obrzeża są bezpieczne do użytku w mokrym środowisku i bardzo łatwe w pielęgnacji. W naszym asortymencie znajdą Państwo także płytki do basenu zewnętrznego, które cechują się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne takie jak: wilgoć, niskie temperatury oraz promieniowanie UV.

Dzięki swoim właściwościom kafelki nie matowieją i nie pękają w trakcie zimy. Płytka basenowa do przeznaczenia zewnętrznego może zostać wykorzystana także do stworzenia wyjątkowych kompozycji tarasowych, patio czy chodników ogrodowych, a nawet salonu nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Ceramika basenowa Rosa Gres

Różnorodność motywów i wariantów kolorystycznych płytek porcelanowych dostępnych w ofercie naszej ceramiki pozwala na stworzenie imponujących aranżacji pływalni, strefy spa, a także tarasu czy ogrodu. Niezależnie od stylistyki projektowanego obiektu czy wnętrza, w naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni model płytki, która spełni oczekiwania. Oferujemy tradycyjne kafelki, w stonowanych kolorach i kształtach, ale także dużo bardziej nowoczesne kafle, komponujące się ze stylem rustykalnym czy minimalizmem.

Nasza firma już od kilku lat jest wyłącznym dystrybutorem kafelków i obrzeży Rosa Gres na obszarze Polski. Zajmujemy się także fachowym doradztwem w zakresie ceramiki dla wszystkich wnętrz, a także prowadzimy inwestycje prywatne i publiczne. Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów, którym ceramika i technologia Rosa Gres zaoferuje szerokie pole do tworzenia wyjątkowych projektów.

Katalogi Rosa Gres do pobrania:
aqua

Aqua

Rosa-Gres-Vintage

Vintage

tao1

Tao

lovely

Lovely

m_mistery

Mistery

m_concept

Concept


m_natural

Natural

m_proyecta

Proyecta

Perfect Pools

rosa-gres-catalogo-boheme

Boheme

Rosa Gres Serena

Serena

Rosa Gres Garden

Garden

portadamosaic_des-130x150

Mosaic

Rosa Gres Biostop

BioStop


KOD ALLEGRO