Firma Euro Spas prezentuje znakomite płytki porcelanowe renomowanego hiszpańskiego producenta, Rosa Gres. Fabryka powstała w 1830 r. i przez kolejne dziesiątki lat była i jest rozwijana przez rodzinną firmę.

Ceramika basenowa tego producenta znajdują swoje zastosowanie w segmencie prywatnym oraz publicznym jako idealny element wykończeniowy dla pływalni, stref Spa&Wellness oraz rozwiązań komercyjnych. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty oraz dokumenty techniczne: wszystkie dostępne kafelki do basenów i na obrzeża basenowa są bezpieczne do użytku w stale mokrym środowisku, a ponadto łatwe do pielęgnacji.

Już od kilku lat jesteśmy wyłącznym agentem Rosa Gres na obszar Polski, doradzając i prowadząc inwestycje prywatne i publiczne.

Z dziesiątkami motywów i setkami wariantów kolorystycznych płytki porcelanowe pozwalają na stworzenie imponujących aranżacji. Z tego powodu zapraszamy do współpracy zwłaszcza wymagających architektów i projektantów-wizjonerów – ceramika i technologia Rosa Gres da Państwu szerokie pole do popisu!

Katalogi Rosa Gres do pobrania:
aqua

Aqua

Rosa-Gres-Vintage

Vintage

tao1

Tao

lovely

Lovely

m_mistery

Mistery

m_concept

Concept


m_natural

Natural

m_proyecta

Proyecta

Perfect Pools

rosa-gres-catalogo-boheme

Boheme

Rosa Gres Serena

Serena

Rosa Gres Garden

Garden

portadamosaic_des-130x150

Mosaic

Rosa Gres Biostop

BioStop


KOD ALLEGRO