Najlepszy sposób na relaks? Wanny spa!

Sauna sucha, parowa a może na podczerwień? Która będzie dla Ciebie najlepsza?
8 czerwca 2022
Przenieś wakacje do swojego domu!
2 sierpnia 2022

Najlepszy sposób na relaks? Wanny spa!

Doskonale wiemy, że od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje prawdziwego relaksu, aby zregenerować siły i stawić czoło codziennym obowiązkom. Akrylowe wanny do SPA sprawdzą się doskonale, zapewniając maksimum wygody i wytchnienia. Dlaczego są tak wyjątkowe? O tym dowiedzą się Państwo w naszym artykule ? zapraszamy!

Wanny akrylowe do SPA ? gwarancja jakości i prawdziwego relaksu

Idealnie gładkie w dotyku, utrzymujące znacznie dłużej ciepło wody i dostępne w wielu rozmiarach oraz kształtach wanny z akrylu są doskonałą propozycją zarówno do prywatnych łazienek, jak i najbardziej prestiżowych salonów SPA.

Dzięki wykonaniu z wyjątkowego materiału, jakim jest akryl, zapewniają niezwykłą łatwość pielęgnacji za sprawą idealnie gładkiej powierzchni. Dzięki niemu, stworzone z niego wyposażenie, jest także przyjemnie w dotyku i znacznie cieplejsze od tradycyjnych modeli ze stali. Dodatkowo posiada także doskonałe właściwości termoizolacyjne, które pozwalają na dłużej cieszyć się komfortową, gorącą kąpielą. Poza izolacją akustyczną, cieszą się także wygłuszeniem, dzięki czemu wlewający się do nich strumień wody jest skutecznie tłumiony i pozwala na prawdziwy relaks dla ciała i zmysłów.

Wanny z akrylu do SPA zapewniają nie tylko relaks każdej osobie spragnionej wytchnienia od codziennego natłoku obowiązków, ale także pozwalają na znacznie łatwiejszy transport i montaż. Wszystko dzięki temu, że tworzywo, z którego zostały wykonane, jest stosunkowo lekkie. Co więcej, materiał ten pozwala także dokonywać drobnych napraw w momencie powierzchownych uszkodzeń np. zarysowań czy pęknięć – choć i te niezwykle rzadko mają miejsce, ponieważ materiał jest na nie szczególnie odporny. Dzięki temu wyposażenie nie musi być natychmiast wymieniane na nowe i umożliwia bezproblemowe korzystanie z niego jeszcze przez długi czas. Jego zaletą jest także odporność na odbarwienia, dzięki czemu jego powierzchnia nie żółknie i pozostaje nieskazitelna przez wiele lat.

Doskonałe właściwości, szeroki wybór kształtów, kolorów oraz rozmiarów sprawia, że wanny z tego wyjątkowego tworzywa są coraz chętnie wybierane nie tylko do prywatnych łazienek, ale także salonów SPA, zapewniając relaks i niezwykle łatwą pielęgnację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

KOD ALLEGRO