Pokonywanie kilometrów kraulem lub żabką, gubienie zbędnych kilogramów, relaks w wannie jacuzzi z hydromasażem – ze wszystkich tych rzeczy możecie Państwo korzystać w zaciszu własnego domu! Producent basenów ogrodowych Wellis umożliwia swoim klientom zrealizowanie marzeń o prywatnej strefie wellness!

Fitness i relaks w jednym urządzeniu

Nasza oferta to minibaseny SPA o długości paru metrów – pozwalają one na komfortowe pływanie różnymi stylami, od kraula po motylka. Zamontowane w nich dysze przeciwprądowe tworzą efekt wodnej bieżni, dzięki czemu można intensywnie ćwiczyć bez faktycznego przemieszczania się. Rozwiązanie to jest dobre jednak nie tylko dla fanów pływania, którzy pragną doskonalić swoją technikę. Wodny fitness pozwala poprawić sylwetkę i wzmocnić mięśnie, nie obciążając przy tym stawów. Jest to doskonały sposób na przeprowadzenie przydomowej wodnej rehabilitacji. Taka kąpiel jest więc nie tylko przyjemna, ale także dobra dla zdrowia!

Dodatkowo, by móc w pełni cieszyć się możliwościami poniższych wanien, każda z nich mimo wysokiej wydajności charakteryzuje się również ponadprzeciętną energooszczędnością. Zużycie prądu w każdym modelu zostało sprowadzone do absolutnego minimum, dzięki czemu korzystanie ze wszystkich funkcji minibasenu staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Po wyczerpujących ćwiczeniach będą mogli Państwo wskoczyć do wanny jacuzzi z hydromasażem. Ruch wody kojąco rozluźni mięśnie, a wygodne miejsca do siedzenia i leżenia sprawią, że ogrodowe SPA stanie się Waszym ulubionym miejscem relaksu! Dzięki imponującym rozmiarom produktów z kolekcji SwimSpa, relaks przebywających w jacuzzi osób nie jest zaburzony w nawet najmniejszym stopniu przez intensywnie trenującego obok pływaka.

Rio Grande

Rio Grande

115 000zł brutto

Rio Grande Turbine

Rio Grande Turbine

205 650zł brutto

Amazonas Power

Amazonas Power

92 000zł brutto

Amazonas Turbine

Amazonas Turbine

173 250zł brutto


Danube Power

Danube Power

69 000zł brutto

Danube Turbine

Danube Turbine

92 000zł brutto

 
 
KOD ALLEGRO