Wanny jacuzzi z hydromasażem – SwimSpa

Pokonywanie kilometrów kraulem i żabką, gubienie zbędnych kilogramów, relaks w wannie jacuzzi z hydromasażem – z wszystkich tych rzeczy możecie Państwo korzystać w zaciszu własnego domu! Producent basenów ogrodowych Wellis pozwala nam realizować Wasze marzenia o prywatnej strefie wellness!

Fitness i relaks w jednym urządzeniu

Nasza oferta to minibaseny SPA o długości paru metrów - umożliwiają one komfortowe pływanie różnymi stylami, od kraula po motylka. Zamontowane w nich dysze przeciwprądowe tworzą efekt wodnej bieżni – pozwalają intensywnie ćwiczyć bez faktycznego przemieszczania się. Rozwiązanie to jest dobre jednak nie tylko dla fanów pływania. Wodny fitness pozwala poprawić sylwetkę i wzmocnić mięśnie, nie obciążając przy tym stawów. Kąpiel jest więc nie tylko przyjemna, ale także dobra dla zdrowia!

Po wyczerpujących ćwiczeniach będą mogli Państwo wskoczyć do wanny jacuzzi z hydromasażem. Ruch wody kojąco rozluźni mięśnie, a wygodne miejsca do siedzenia i leżenia sprawią, że ogrodowe SPA stanie się Waszym ulubionym miejscem relaksu!

Rio Grande

Rio Grande

115 000zł brutto

Rio Grande Turbine

Rio Grande Turbine

138 000zł brutto

Amazonas Power

Amazonas Power

92 000zł brutto

Amazonas Turbine

Amazonas Turbine

115 000zł brutto


Danube Power

Danube Power

69 000zł brutto

Danube Turbine

Danube Turbine

92 000zł brutto

 
 
KOD ALLEGRO