Dla miłośników kojącego ciepła

Łaźnia rzymska, inaczej zwana także sauną parową, to znakomite środowisko dla osób, które nie czują się dobrze w wysokiej temperaturze, ale mimo to chciałyby poddać się zbawiennemu działaniu pary. Wilgotność w specjalnie przeznaczonych do tego kabinach jest dość wysoka i wynosi zwykle 40-60 proc., choć zdarzają się i pomieszczenia, w których sięga ona 100 proc. Przebywanie w takiej kabinie jest znacznie bardziej komfortowe, ponieważ temperatura pozostaje na optymalnym poziomie. Do tego wilgoć gwarantuje daje przyjemne uczucie chłodu, zwłaszcza po wyjściu z sauny.

Wilgoć w służbie dobrego samopoczucia

Sauny parowe mają jeszcze jedną zaletę: pozwalają na stosowanie dodatkowych produktów, które wzmagają odprężenie. Mowa tu o olejkach eterycznych. Stosunkowo niska temperatura oraz para wodna uwalniają przyjemny zapach wewnątrz kabiny, który odpręża i koi nerwy.

Ważne: po wyjściu z łaźni należy nawilżyć ciało zarówno z zewnątrz (biorąc chłodny prysznic), jak i od wewnątrz (sięgając po wodę lub inne nawadniające produkty).

Jak wszystkie rodzaje produkowanych przez nas kabin, podobnie sauny parowe, pozytywnie wpływają na całe nasze ciało oczyszczając je ze szkodliwych toksyn. Dzięki regularnym wizytom w łaźni rzymskiej można skutecznie poprawić swoją odporność oraz zadbać o odpowiednie krążenie. Wskazaniem do odwiedzania tego typu kabin są także choroby przewlekłe takie jak reumatoidalne zapalenie stawów, sztywność kręgosłupa, astma oskrzelowa lub napięcie dowolnych mięśni ciała.

Jako producent saun sporządzamy i realizujemy wyjątkowe projekty szczegółowo omawiane z Klientem. Dzięki szerokiej gamie ceramiki dostępnej w naszej ofercie zaplanujemy łaźnię, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby, zarówno te estetyczne jak i technologiczne. Wykonujemy zarówno standardowe, jak i personalizowane systemy łaźniowe, które odpowiadają wymaganiom wszystkich naszych Klientów i pozwolą na relaks w domowym spa o dowolnej porze. Jako producent wykonujemy także projekty dla obiektów sportowych, uzdrowiskowych oraz hotelowych.

KOD ALLEGRO