Kąpiel w ogrodzie w czasie deszczu, a może relaks w jacuzzi, gdy z nieba sypie śnieg? Zadaszenia basenów ogrodowych sprawiają, że takie atrakcje są na wyciagnięcie ręki!

Pokrywa na basen czy zadaszenie to duże udogodnienia. Przede wszystkim chronią wodę przed zanieczyszczeniem - nie tylko opadami, ale także na przykład nawiewanymi liśćmi, drobnymi przedmiotami czy owadami. Jeżeli zdecydują się Państwo na dach nad domową pływalnią, będziecie mogli od razu wskoczyć do wody - bez wcześniejszego wyciągania z niej niechcianych obiektów.

Inna zaleta pokryw to powstrzymanie uciekającego ciepła - stopni Celsjusza zawsze będzie trochę więcej, jeśli pływalnia czy ogrodowe jacuzzi zostanie osłonięte. Oznacza to zmniejszenie kosztów utrzymania stałej temperatury wody.

Zaprojektujemy i zamontujemy dach nad Waszym domowym SPA. Oprócz tego dobierzemy odpowiednie rozwiązania technologiczne w zakresie utrzymywania odpowiedniej temperatury wody i jej czystości - technika basenowa nie ma przed nami tajemnic!

KOD ALLEGRO