Czas abyś zadbał o swoje zdrowie…

Mozaika 3D- Nowość na polskim rynku
24 września 2014
Nowoczesność w saunie- nowy trend ?
3 marca 2015

Czas abyś zadbał o swoje zdrowie…


Żyjesz intensywnie, w ciągłym biegu
. Stres, hałas, zanieczyszczone środowisko sprawiają że Twoja skóra traci swoją witalność i blask.
Praca, zakupy, dom – brakuje Ci czasu dla siebie.
Są chwile, kiedy potrzebujemy ucieczki od codzienności, szukamy spokoju i ciszy.
Ten cenny czas wykorzystajmy, aby zadbać o swoje zmęczone ciało…

Kąpiel jacuzzi głęboko relaksuje i odpręża. Wprowadza człowieka w stan odprężenia i zarazem w lepszy nastrój. Podczas kąpieli zbawienne działanie wody oraz wytwarzanych przez dysze baseniku milionów drobnych bąbelków wpływa dobroczynnie na skórę a zarazem cały organizm. Wręcz kipiąca z basenu jacuzzi woda działa na człowieka: fizykochemicznie (zachodzi wymiana jonowa pomiędzy skórą a wodą), mechanicznie i termicznie.

Wodny masaż działa na każdego, może on być porównany do dotyku wprawionej dłoni masażysty. Działa on jednak znacznie intensywniej, gdyż woda opływa całe ciało i wzmacnia masaż oddziaływaniem termicznym oraz hydrostatycznym. Podczas kąpieli w jacuzzi można zaznać fizycznego oraz mentalnego oczyszczenia i odprężenia.

Kąpiel w jacuzzi to idealne antidotum na stres oraz napięcie nerwowe. Kipiąca, musująca ciepła woda neutralizuje bóle, ujędrnia skórę oraz rozluźnia mięśnie. Dodatkowym atutem kąpieli w jacuzzi jest jej pomoc w obniżaniu ciśnienia, likwidacji bólów głowy oraz chronicznych skurczów mięśni.
Podczas kąpieli w jacuzzi wytwarzane są przez organizm endorfiny, które zmniejszają uczucie bólu i przyczyniają się do całkowitego odprężenia oraz uczucia dobrego nastroju.
Nieustannie bombardujące ciało drobne bąbelki przyspieszają cyrkulację krwi w skórze i tym samym przyczyniają się do stymulacji procesu usuwania toksyn z organizmu oraz zastąpienia ich tlenem oraz substancjami odżywczymi.

Kąpiel w jacuzzi pozwala cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, przyjaciółmi. Jest doskonałym miejscem na pogawędkę. Czasami można pomieszczenie z wanną jacuzzi odpowiednio zaaranżować na romantyczny wieczór tylko we dwoje.

Przeciwwskazania zalecane przed specjalistów:
– stany zapalne skóry,
– choroby grzybiczne,
– choroby narządów płciowych,
– nadwrażliwość skóry,
– uczulenie na chlor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

KOD ALLEGRO