Nordic Hot Tubs - WARRIOR XL

Kolekcja Nordic Standard
Minibasen Warrior to okrągła wanna SPA w formacie XL – obszerna, głęboka i wygodna niecka, umożliwiająca jednoczesną kąpiel jacuzzi dla 6 dorosłych osób. Podobnie jak model Crown XL, objętość wanny Warrior XL to 1608 l.

Minibasen Warrior XL wyposażony jest w wygodne siedzenia o różnej głębokości, tak żeby osoby o różnym wzroście mogły zażywać doskonałej kąpieli jacuzzi. Jedno z siedzeń w wannie może służyć jako bezpieczne miejsce dla dzieci lub wygodny schodek ułatwiający wychodzenie i wchodzenie do wody.
Wanna SPA posiada dwuprędkościową pompę do hydromasażu o mocy 2 KM oraz 21 dysz. Jedna dysza to dysza do masażu Turbo w systemie „Dual Therapy System”. System DTS łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie SPA Warrior XL ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu jak i z tyłu. Połączenie w systemie DTS™ dużego przepływu wody oraz masażu przez pojedyncze dysze daje perfekcyjną równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów.
Natężenie hydromasażu podczas kąpieli typu jacuzzi w wannie Warrior XL może być płynie regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc6
Liczba dysz21
System DTSTAK
Dysze DTS Turbo2 dysze
Dysze do masażu stóp1 dysza
Układ nieckiławka
Pompy1 pompa dwuprędkościowa
Panel sterujący wanny SPAtypu M, 4 przyciski
Oświetlenie wannoweSTD
System uzdatniania wodyozonator
Moc grzałki elektrycznej2 kW
Zasilanie elektryczne wanny230 V / 50Hz / 16A lub 32A

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)213
Wysokość102
Masa wanny pustej (kg)170
Masa wanny pełnej (kg)1778
Pojemność (l)1608
KOD ALLEGRO