Nordic Hot Tubs - SPORT

Uwielbiasz kąpiele jacuzzi? Szukasz sposobu na wspólny relaks w ogrodzie bez względu na porę roku i pogodę? Minibasen SPA Sport to rozwiązanie dla osób szukających przyjemnego hydromasażu dla 5-osobowej rodziny. To miejsce, w którym odpłyną Wasz stres, a napięte części ciała otrzymają mega dawkę relaksu.

Wanna SPA Sport wyposażona jest w dwuprędkościową pompę o mocy 2 KM oraz 14 dysz do hydromasażu. Dysza typu Turbo w systemie „Dual Therapy System” to połączenie masażu strumieniem wody z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie SPA Sport ciało jest masowane jednocześnie z przodu, jak i z tyłu. Kombinacja masażu przy użyciu dyszy Turbo oraz poszczególnych dysz kierunkowych oferuje równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów. Natężenie hydromasażu podczas kąpieli typu jacuzzi w mini basenie Sport może być regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
W celu zagwarantowania czystej wody i ułatwienia utrzymania wody, minibasen Sport posiada nowoczesny system ozonowania wody.
Teraz możesz mieć Twoje prywatne SPA z prawdziwą kąpielą typu jacuzzi, kiedy tylko zapragniesz.
Wygodny schodek wewnątrz wanny SPA ułatwia wchodzenie, a jednocześnie służy jako siedzenie na przykład dla dzieci.
Do produkcji wanny SPA Sport wykorzystywane są surowce najlepszej jakości oraz identyczne rozwiązanie stosowane w wannach produkowanych przez inne firmy, a kosztujące nawet trzy razy więcej.

Nordic Sport to idealna wanna SPA dla tych, którzy marzą, by cieszyć się cudownymi chwilami relaksu i wspaniałym hydromasażem, kiedy tylko zapragną. Pamiętaj, że kąpiel jacuzzi w wannie Sport to wspaniały sposób na relaks po wszelkiego rodzaju ćwiczeniach sportowych.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze. Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc5
Liczba dysz14
System DTS TAK
System DTS Turbo1 dysza
Układ nieckiławka
Pompy1 pompa dwuprędkościowa
Panel sterujący wanny SPAtypu S, 4 przyciski
Oświetlenie wannoweSTD
System uzdatniania wodyozonator
Moc grzałki elektrycznej2 kW
Zasilanie elektryczne wanny230 V / 50Hz / 16A lub 32A

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)199
Wysokość89
Masa wanny pustej (kg)132
Masa wanny pełnej (kg)1267
Pojemność (l)1135
KOD ALLEGRO