Nordic Hot Tubs - RETREAT

To prawdziwa perełka wśród wanien SPA z hydromasażem. Wanna Retreat zapewnia wygodną kąpieli jednocześnie dla 5 dorosłych osób. To także perfekcyjne miejsce relaksu dla jednej lub dwojga osób. Szeroka, komfortowa ławka z miejscem dla 2 dorosłych osób lub trojga dzieci, umożliwia równoczesny masaż ciała z przodu. Dwa, wyjątkowo komfortowe siedzenia umożliwiają również masaż stóp. Ciesz się wszystkimi luksusami, które ta wanna może Ci zaoferować,
w swoim domowym zaciszu. Mocny strumień wody wydostający się ze specjalnych dysz gwarantuje orzeźwiający hydromasaż, usuwający napięcie z poszczególnych części ciała. Dodatkowo system Nordic DTS™ oferuje łagodniejszy typ hydromasażu jako uzupełnienie dla tradycyjnych, ukierunkowanych dysz do masażu. Szeroka ławka może być wykorzystana podczas masażu całego ciała przy użyciu dyszy wirowej.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu. Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc5
Liczba dysz24
System DTSTAK
System DTS Turbo1 dysza
Dysze do masażu stóp2 dysze
Układ nieckiławka i 2 siedzenia
Pompy1 pompa dwuprędkościowa
Panel sterujący wanny SPAtypu M, 4 przyciski
Oświetlenie wannoweSTD, opcjonalne LED Premium lub Northen Light
System uzdatniania wodyozonator
Moc grzałki elektrycznej2 kW
Zasilanie elektryczne wanny230 V / 50Hz / 16A lub 32A

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)178
Głębokość203
Wysokość86
Masa wanny pustej (kg)180
Masa wanny pełnej (kg)1239
Pojemność (l)1059
KOD ALLEGRO