Nordic Hot Tubs - ENCORE PREMIUM

Kolekcja Nordic Premium
Wanna SPA Encore Premium posiada wszystkie zalety modelu Encore SE, ale oferując jeszcze lepszą kąpiel jacuzzi, na poziomie Premium.
Encore Premium to wanna SPA umożliwiająca komfortową kąpiel jacuzzi jednocześnie dla sześciu dorosłych osób. Ale to również wspaniałe miejsce na odprężającą kąpiel samemu lub we dwoje. Minibasen SPA Encore Premium jest wyposażony aż w 45 dysze do hydromasażu (prawie dwa razy więcej jak model Encore)rozmieszczone w takich miejscach, żeby najskuteczniej masować napięte części ciała.
Wszystkie siedzenia są ergonomicznie zaprojektowane. Na każdym miejscu masowane są inne strefy ciała, dzięki czemu w trakcie kąpieli SPA całe ciało jest poddane terapeutycznemu masażowi. Wanna Encore Premium jest również wyposażona w wygodną leżankę. Została ona zaprojektowana, tak żeby utrzymywać ciało w wygodnej, stabilnej pozycji i jednocześnie, żeby móc w pełni cieszyć się hydromasażem. Leżanka została wyposażona w dysze do masażu nóg i stóp
Dysza Turbo oraz system „Dual Therapy System” są źródłem bardzo miłego masażu strumieniem wody połączonym z wirowym ruchem wody. W trakcie kąpieli typu jacuzzi w wannie SPA Encore Premium ciało jest masowane równocześnie z przodu, jak i z tyłu. Kombinacja masażu z dyszy Turbo oraz dysz kierunkowych tworzą równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów. Natężenie hydromasażu w minibasenie Encore Premium może być regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
Wanna SPA Encore Premium wyposażona jest w dwie dwuprędkościowe pompy, każda o mocy 2 KM.
W celu zagwarantowania czystej wody i ułatwienia utrzymania wody, minibasen Encore Premium posiada nowoczesny system ozonowania wody. Jesteśmy przekonani, że kąpiel w Encore Premium
będzie dla Ciebie chwilą odpoczynku dla duszy i ciała. Jak raz skorzystasz będziesz chciał już zawsze powtarzać. To idealne SPA dla Ciebie.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach. System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu. Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Nordic Hot Tubs - ENCORE SE

Przeżyj eksplozję przyjemności i relaksu. Doświadcz kąpieli w wannie SPA Encore SE (Special Edition). Wanna SPA Encore SE gwarantuje wszystkie dobrodziejstwa płynące z hydromasażu, jednocześnie zachowując wysoką wydajność i niskie zużycie energii. Aż 34 dysze i mocniejsza pompa oferują odprężające doznania, o których większość z nas marzy. Wanna SPA Encore SE wznosi hydromasaż na wyższy poziom. Istnieje możliwość opcjonalnego wyposażenia wanny w system oświetlenia LED “Northern Light” zawierającego m.in. podświetlany wodospad. Możesz być pewny, że każda kąpiel będzie wyjątkową chwilą odpoczynku dla duszy i ciała, którą będziesz chciał powtarzać jak najczęściej. Wanna SPA Encore SE mieści sześć dorosłych osób. Posiada wygodną leżankę, dzięki której możliwy jest masaż całego ciała. Wygodna ławka i masaż przy użyciu dyszy Turbo dają możliwość doświadczenia wspaniałego masażu całego ciała.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Dane techniczne i cechy użytkowe

ModelENCORE PREMIUMENCORE SE
Liczba miejsc66
Liczba dysz4534
System DTSTAKTAK
Dysze DTS Turbo1 dysza1 dysza
Dysze do masażu stóp3 dysze3 dysze
Układ nieckiławkaSTD i leżanka
Panel sterujący wanny SPAtypu L, 6 przyciskówtypu M, 4 przyciski
Pompy2 pompy dwuprędkościowa1 pompa dwuprędkościowa 2,5KM
Oświetlenie wannoweLED Premium, opcjonalnie Nothern Ligth
System uzdatniania wodyozonator
Moc grzałki elektrycznej4 kW
Zasilanie elektryczne wanny230 V / 50Hz / 16A lub 32A
KOD ALLEGRO