Nordic Hot Tubs - D’AMOUR

Kolekcja Nordic Standard
Kąpiel typu jacuzzi w wannie SPA D’Amour tworzy niesamowicie romantyczną atmosferę, oferując jednocześnie wszystkie walory gorących kąpieli hydroterapeutycznych. Ten minibasen SPA oferuje komfortowe miejsce dla dwóch osób. Miejsce gdzie z ukochaną przez Ciebie osobą znajdziesz azyl spokoju i wymarzone miejsce na wspólny relaks.
Dysze do hydromasażu zostały umieszone w takich miejscach w wannie SPA, żeby skutecznie i miło masować te części ciała, które po całym dniu są szczególnie napięte – plecy, łokcie, nadgarstki, biodra. Może mieć pewność, że po takiej kąpieli typu jacuzzi w mini basenie D’Amour będzie maksymalnie zrelaksowany.
Minibasen SPA D’Amour posiada również dyszę Turbo w systemie „Dual Therapy System”. DTS to połączenie masażu strumieniem wody z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie SPA D’Amour ciało jest masowane jednocześnie z przodu, jak i z tyłu. Kombinacja masażu przy użyciu dyszy Turbo oraz poszczególnych dysz kierunkowych oferuje równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów. Natężenie hydromasażu podczas kąpieli typu jacuzzi w wannie D’Amour może być regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
Minibasen SPA D’Amour wyposażony jest w ozonator wody, zapewniający krystalicznie czystą wodę i znacznie ułatwiający utrzymanie wody do kąpieli typu jacuzzi.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze. Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc2
Liczba dysz26
System DTS TAK
System DTS Turbo1 dysza
Dysze do masażu stóp2 dysze
Układ nieckiSTD
Pompy1 pompa dwuprędkościowa
Panel sterujący wanny SPAtypu M, 4 przyciski
Oświetlenie wannoweLED "Light in Lens"
System uzdatniania wodyozonator
Moc grzałki elektrycznej2 kW
Zasilanie elektryczne wanny230 V / 50Hz / 16A lub 32A

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)214
Głębokość86
Wysokość183
Masa wanny pustej (kg)160
Masa wanny pełnej (kg)928
Pojemność (l)768
KOD ALLEGRO