Nordic Hot Tubs - BELLA

Twoje, prywatne SPA. Specjalnie zaprojektowany minibasen do kąpieli we dwójkę. Tylko Ty i Twoja „najbliższa połowa”, bez zbędnych dodatków. To najlepszy opis dla tego popularnego modelu wanny SPA. To idealna wanna SPA do prawdziwej kąpieli typu jacuzzi, dla jednej lub dwóch osób. Minibasen wyposażony jest aż w 14 dysz do hydromasażu, w tym jedną dyszę Turbo w systemie „Dual Therapy System”. Głębokość została tak dobrana, żeby można było w całości się zanurzyć i nacieszyć hydroterapią. Wanna SPA Bella ma minimalne wymagania jeżeli chodzi o powierzchnię. Ten mini basen zmieści się nawet na balkonie lub małym tarasie. Montaż wanny Bella odbywa się na zasadzie „plug n’play” zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Tak więc – zapraszamy na terapeutyczną kąpieli jacuzzi samemu lub we dwójkę w mini basenie Bella. Wiemy jak przyjemnie jest dzielić się chwilami wspaniałego relaksu z bliską osobą. Piękny design i wykończenie wanny Bella gwarantuję wspaniałe doznania. Przeżyj jak kiedyś wspaniałe, romantyczne chwile i odkryj na nowo smak przyjemności podczas kąpieli w Bella.
Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc2
Liczba dysz14
System DTS TurboTAK
Układ nieckiławka
Pompy1 pompa dwuprędkościowa
Panel sterujący wanny SPAtypu S, 4 przyciski
Oświetlenie wannoweLED Premium
System uzdatniania wodyozonator
Moc grzałki elektrycznej2 kW
Zasilanie elektryczne wanny230 V / 50Hz / 16A lub 32A

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Długość (cm)211
Głębokość (cm)96,5
Szerokość (cm)86
Masa wanny pustej (kg)122
Masa wanny pełnej (kg)595
Pojemność (l)473
KOD ALLEGRO