Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.

W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.

Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.

System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.
Wanna SPA Nordic Hot Tubes to rozsądny wybór

Zapewnia przyjemną odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.


W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody

Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.


Opracowany przez Nordic "Dual Therapy System" (DTS)

To rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach. System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.


Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA

Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA

Nordic Hot Tubs prezentuje modele:

Twoje, prywatne SPA. Specjalnie zaprojektowany minibasen do kąpieli we dwójkę. Tylko Ty i Twoja „najbliższa połowa”, bez zbędnych dodatków. To najlepszy opis dla tego popularnego modelu wanny SPA.
Minibasen Crown XL to największa okrągła wanna SPA w ofercie NORDIC Hot Tubs. Bardzo komfortowa wanna SPA – obszerna i najgłębsza niecka, o objętości aż 1608 l

Wanna SPA D’Amour tworzy niesamowicie romantyczną atmosferę, oferując jednocześnie wszystkie walory gorących kąpieli hydroterapeutycznych. Ten minibasen SPA oferuje komfortowe miejsce dla dwóch osób. Miejsce gdzie z ukochaną przez Ciebie osobą znajdziesz azyl spokoju i wymarzone miejsce na wspólny relaks.
Wanna SPA Encore SE gwarantuje wszystkie dobrodziejstwa płynące z hydromasażu, jednocześnie zachowując wysoką wydajność i niskie zużycie energii. Aż 34 dysze i mocniejsza pompa oferują odprężające doznania, o których większość z nas marzy.

Escape Premium R to wygodna wanna SPA umożliwiająca komfortową kąpiel jednocześnie dla sześciu miłośników kąpieli jacuzzi. Model Premium R poza miejscami do siedzenia wyposażony jest również w specjalnie wyprofilowaną leżankę
Wanna SPA Nordic Impulse to wymarzone miejsce do domowej kąpieli typu jacuzzi, w gronie najbliższych. Kąpiel w takiej wannie likwiduje stres i poprawia krążenie – hydromasaż w prywatnym SPA.

To prawdziwa perełka wśród wanien SPA z hydromasażem. Wanna Retreat zapewnia wygodną kąpieli jednocześnie dla 5 dorosłych osób. To także perfekcyjne miejsce relaksu dla jednej lub dwojga osób. Szeroka, komfortowa ławka z miejscem dla 2 dorosłych osób lub trojga dzieci, umożliwia równoczesny masaż ciała z przodu.
Uwielbiasz kąpiele jacuzzi? Szukasz sposobu na wspólny relaks w ogrodzie bez względu na porę roku i pogodę? Minibasen SPA Sport to rozwiązanie dla osób szukających przyjemnego hydromasażu dla 5-osobowej rodziny.

Wanna SPA Stella oferuje doznania na najwyższym poziomie – poziomie Premium. Wanny SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę.
Minibasen Warrior to okrągła wanna SPA w formacie XL – obszerna, głęboka i wygodna niecka, umożliwiająca jednoczesną kąpiel jacuzzi dla 6 dorosłych osób.
KOD ALLEGRO