Dimension One Spas - Reflections - NAUTIQUE

Wanna SPA (minibasen) Nautique, kolekcja Reflections.

Nautique to niewiarygodna estetyka w połączeniu z funkcjonalną świetnością! Stwarza komfortowe warunki dla kąpieli typu jacuzzi dla 6 osób i posiada przestronną półprofilowaną wielopoziomową ławkę hydroterapeutyczną „barrier-free”. Najważniejsze elementy wyposażenia to 4 regulowane zagłówki NeckFlex Jet Systems® – opatentowany system masażu karku i ramion firmy D1Spas, nie oferowany przez żadnego innego producenta wanien SPA! Minibasen Nautique posiada również 45 kojących dysz do masażu Accent Ring, dzięki czemu kąpiel jacuzzi będzie zawsze niepowtarzalnym przeżyciem.

Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Reflections to zaawansowana technika. Tradycja wysokiej jakości. Nauka hydronomii. Kolekcja Reflections to symbol sposobu myślenia i wzornictwa, dzięki którym D1 stała się liderem w branży urządzeń do hydromasażu oraz wanien do kąpieli typu jacuzzi. Wanny z tej kolekcji to również idealne rozwiązanie do kąpieli jacuzzi w ogrodzie.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc5
Układ niecki4 profilowane siedzenia hydroterapeutyczne z zagłówkami NeckFlex™ oraz dynamicznym sekwenserem masażu, 1 siedzenie MaxTherapy®, 1 siedzenie SportZone™, 3 profilowane siedzenia hydroterapeutyczne oraz terapia stymulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz Accent Ring (hydromasaż)45
Atrakcje wodneopcjonalny Liquid FX wyposażony w fontannę z wysokoprędkościową pompą cyrkulacyjną oraz zewnętrzne oświetlenie
Systemy sterowaniapanel M•Drive, dodatkowy włącznik, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® - filtrowanie oraz ciągłe ozonowanie
OświetlenieLED multi-kolor
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 1x16A lub 2x16A lub 1x32A
Pompysystem 3 pomp: 2 pompy jednoprędkościowe 2 KM; 1 wysokoprędkościowa pompa cyrkulacyjna
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)213
Głębokość213
Wysokość91
Masa wanny pustej (kg)330
Masa wanny pełnej (kg)1560
Pojemność (l)1230
KOD ALLEGRO