Dimension One Spas - Reflections - NAUTILUS

Wanna SPA (minibasen) Nautilus, kolekcja Reflections.

Zrelaksuj się podczas kapieli typu jacuzzi, w wodnej przystani mogącej pomieścić 7 osób o różnym wzroście. Wyposażona jest w 2 ruchome zagłówki NeckFlex™, siedzenia terapeutyczne BioForm® dla Niej i dla Niego oraz siedzenie SportZone®. Dzięki tym wszystkim funkcjom kąpiel typu jacuzzi w minibasenie Nautilus odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte mięśnie.

Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Reflections to zaawansowana technika. Tradycja wysokiej jakości. Nauka hydronomii. Kolekcja Reflections to symbol sposobu myślenia i wzornictwa, dzięki którym D1 stała się liderem w branży urządzeń do hydromasażu oraz wanien do kąpieli typu jacuzzi.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc7
Układ niecki1 siedzenie MaxTherapy® z zagłówkiem NeckFlex™, 1 siedzenie SportZone™, wielopoziomowe siedzenia hydroterapeutyczne „barrier-free” oraz terapia stymulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz VCR® (hydromasaż)44
Atrakcje wodneopcjonalny Liquid FX wyposażony w fontannę z wysokoprędkościową pompą cyrkulacyjną oraz zewnętrzne oświetlenie
Systemy sterowaniapanel M•Drive, dodatkowy włącznik, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® - filtrowanie oraz ciągłe ozonowanie
OświetlenieLED multi-kolor
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 1x16A lub 2x16A lub 1x32A
Pompysystem 3 pomp: 2 pompy jednoprędkościowe 2 KM; 1 wysokoprędkościowa pompa cyrkulacyjna
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)234
Głębokość234
Wysokość91
Masa wanny pustej (kg)400
Masa wanny pełnej (kg)1800
Pojemność (l)1400
KOD ALLEGRO