Dimension One Spas - Reflections - DIPLOMAT

Leżanki BioForm® dla Niej i UltraLounge® dla Niego sprawią, że nie będzie już konfliktów o najlepsze miejsce podczas kąpieli typu jacuzzi. Wanna Diplomat gwarantuje wspaniałą kąpieli typu jacuzzi jednocześnie dla 5 osób i wyposażona jest również w siedzenie SportZone™ oraz dwa ruchome zagłówki NeckFlex™. Co ją wyróżnia? Kąpiel typu jacuzzi z jednoczesną terapią stymulująca receptory w kombinacji z 43 dyszami masującymi kluczowe dla zdrowia grupy mięśni. Tego nie potrafi żadna inna wanna. Takiej kąpieli jacuzzi nie da Ci prawdopodobnie żadna inna wanna.

Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Reflections to zaawansowana technika. Tradycja wysokiej jakości. Nauka hydronomii. Kolekcja Reflections to symbol sposobu myślenia i wzornictwa, dzięki którym D1 stała się liderem w branży urządzeń do hydromasażu i wanien do kąpieli typu jacuzzi.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc5
Układ niecki1 leżanka UltraLounge® z zagłówkiem NeckFlex™, 1 leżanka BioForm®, 1 siedzenie SportZone™, 2 profilowane siedzenia hydroterapeutyczne oraz terapia stymulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz VCR® (hydromasaż)43
Atrakcje wodneopcjonalny Liquid FX wyposażony w fontannę z wysokoprędkościową pompą cyrkulacyjną oraz zewnętrzne oświetlenie
Systemy sterowaniapanel M•Drive, dodatkowy włącznik, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® - filtrowanie oraz ciągłe ozonowanie
OświetlenieLED multi-kolor
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 1x16A lub 2x16A lub 1x32A
Pompysystem 3 pomp: 2 pompy jednoprędkościowe 2 KM; 1 wysokoprędkościowa pompa cyrkulacyjna
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)234
Głębokość234
Wysokość91
Masa wanny pustej (kg)410
Masa wanny pełnej (kg)1640
Pojemność (l)1230
KOD ALLEGRO