Dimension One Spas: Reflections - Dostępne modele:

californian1
W wannie Californian z kąpieli typu jacuzzi może jednocześnie korzystać 6 osób. Wznieś się na wyższy poziom luksusu korzystając z dodatkowej opcji Liquid FX (opcja), która wzbogaca wodne doznania o unikatowy audiowizualny wymiar. Idealne rozwiązanie również jako ogrodowe jacuzzi.
aurora1
Aurora to wanna średniej wielkości o największej mocy w swojej klasie. Dwu-prędkościowe pompy wyposażone w optymalnie umiejscowiony wachlarz dysz Accent Ring oraz 2 zagłówki NeckFlex™ oferują najwyższej klasy wykonanie i wygodną kąpiel typu jacuzzi dla maksimum 5 osób.

chairman1
Nie bez przyczyny wanna SPA Chairman od kilku lat jest najczęściej kupowanym modelem dla wielbicieli jacuzzi. Sztandarowy model SPA z kolekcji Reflections wyposażony jest w wiele ekskluzywnych funkcji, takich jak: leżanka UltraLounge® z dynamicznym sekwenserem masażu, trzy ruchome zagłówki NeckFlex™, dwie pompy oraz 49 dysz. Wyprofilowane, wielopoziomowe siedzenia MaxTherapy™ oraz SportZone™ zapewniają komfortowe jacuzzi dla 6 osób.
diplomat1
Leżanki BioForm® dla Niej i UltraLounge® dla Niego sprawią, że nie będzie już konfliktów o najlepsze miejsce podczas kąpieli typu jacuzzi. Wanna Diplomat gwarantuje wspaniałą kąpieli typu jacuzzi jednocześnie dla 5 osób i wyposażona jest również w siedzenie SportZone™ oraz dwa ruchome zagłówki NeckFlex™. Co ją wyróżnia? Kąpiel typu jacuzzi z jednoczesną terapią stymulująca receptory w kombinacji z 43 dyszami masującymi kluczowe dla zdrowia grupy mięśni. Tego nie potrafi żadna inna wanna. Takiej kąpieli jacuzzi nie da Ci prawdopodobnie żadna inna wanna.

nautilus1
Zrelaksuj się podczas kąpieli typu jacuzzi, w wodnej przystani mogącej pomieścić 7 osób o różnym wzroście. Wyposażona jest w 2 ruchome zagłówki NeckFlex™, siedzenia terapeutyczne BioForm® dla Niej i dla Niego oraz siedzenie SportZone®. Dzięki tym wszystkim funkcjom kąpiel typu jacuzzi w minibasenie Nautilus odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte mięśnie.
nautique1
Nautique to niewiarygodna estetyka w połączeniu z funkcjonalną świetnością! Stwarza komfortowe warunki dla kąpieli typu jacuzzi dla 6 osób i posiada przestronną pół-profilowaną wielopoziomową ławkę hydroterapeutyczną „barrier-free”. Najważniejsze elementy wyposażenia to 4 regulowane zagłówki NeckFlex Jet Systems® – opatentowany system masażu karku i ramion firmy D1Spas, nie oferowany przez żadnego innego producenta wanien SPA! Minibasen Nautique posiada również 45 kojących dysz do masażu Accent Ring, dzięki czemu kąpiel jacuzzi będzie zawsze niepowtarzalnym przeżyciem.

seville1
Wanna SPA Seville oferuje leżankę BioForm® oraz siedzenia do kąpieli typu jacuzzi jednocześnie dla maksimum 5 osób. Wymiary wanny są na tyle kompaktowe, by zmieściła się w każdym pomieszczeniu i gwarantowała miłą kąpiel jacuzzi.
triad1
Triad to idealna wanna SPA dla tych, którzy potrzebują profesjonalnego masażu, uwielbiają jacuzzi i wanny o niewielkich rozmiarach. Wanna Triad jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią wysoką wydajność w prostej formie i uwielbiają kąpiele typu jacuzzi. Ułóż się na super wygodnej leżance UltraLounge® wyposażonej w regulowany zagłówek NeckFlex® - podczas kąpieli typu jacuzzi leżanka rozpieści Cię dopasowanym do Twych potrzeb masażem od stóp do głów.
KOD ALLEGRO