arena11
Wanna SPA ( minibasen ) Arena zapewnia niezapomnianą kąpiel typu jacuzzi dla maksimum 7 osób. Ma opływowe siedzenia, elementy dekoracyjne z płytek ceramicznych, a ponadto wyposażono ją w obszerny brodzik na stopy oraz prawdziwy wodny gejzer, który wzmacnia efekty kąpieli jacuzzi.
dream1
Model Dream firmy D1Spas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo wanien SPA, jaką kiedykolwiek zaprojektowano! Ten klejnot o potrójnej powłoce i 100% izolacji z pianki poliuretanowej, jest wyposażony w 31 dysz do masażu, piękną i regulowaną fontannę wodną typu fala, super-relaksującą leżankę High-Performance.

journey1
Mode Journey zapewnia niesamowite doznania kąpieli jacuzzi. Każdy znajdzie w niej chwilę zapomnienia. Boczna Turbo Dysza zapewni hydroterapię ruchu wirowego na najwyższym poziomie.
latitude
Wanna SPA Latitude to połączenie najwyższego poziomu komfortu i wydajności, więc usiądź wygodnie, korzystaj do woli z licznych rodzajów masażu i jacuzzi generowanego przez 46 dysz. Bez względu na to, czy relaksujesz się sam w tej wannie SPA z leżanką i 2 narożnymi siedzeniami, czy też bawisz się z przyjaciółmi lub spędzając czas z rodziną, Latitude zapewni zabawę i atmosferę relaksu, która zadowoli każdego miłośnika kąpieli jacuzzi.

meridian
Wanna SPA Meridian to połączenie najwyższego poziomu komfortu i wydajności, więc usiądź wygodnie, korzystaj do woli z licznych rodzajów masażu i jacuzzi generowanego przez 45 dysz. Bez względu na to, czy relaksujesz się sam w tej wannie SPA z 4 narożnymi siedzeniami, czy też bawisz się z przyjaciółmi lub spędzając czas z rodziną, Meridian zapewni zabawę i atmosferę relaksu, która zadowoli każdego miłośnika kąpieli jacuzzi.
serenade1
To może być Twoje ogrodowe jacuzzi. Dołącz do nas, zacznij się wyróżniać i korzystać z życia. D1 odkryła, jak połączyć przystępną cenę, luksus i funkcjonalność. Nieważne, czy szukasz zdrowia, kąpieli typu jacuzzi, relaksu, wspólnej rodzinnej zabawy czy atmosfery intymności i romantyzmu, każda wanna z kolekcji @Home spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

sojourn1
Wanna SPA Sojourn to połączenie najwyższego poziomu komfortu i wydajności, więc usiądź wygodnie, korzystaj do woli z licznych rodzajów masażu i jacuzzi generowanego przez 42 dysz. Bez względu na to, czy relaksujesz się sam w tej wannie SPA z 4 narożnymi siedzeniami, czy też bawisz się z przyjaciółmi lub spędzając czas z rodziną, Sojourn zapewni zabawę i atmosferę relaksu, która zadowoli każdego miłośnika kąpieli jacuzzi.
wayfarer1
Uniwersalna wanna SPA Wayfarer posiada dwa różne siedzenia terapeutyczne. Głęboki, potężny masaż terapeutyczny "dla niego," który jest wizytówką naszego opatentowanego systemu dysz NeckFlex Jet System® i który dostarcza najwyższego komfortu dla szerokiego spektrum użytkowników. I “dla niej,” nie tak głębokie, ale bardzo komfortowe siedzenie terapeutyczne, które oferuje bardziej subtelny masaż plus górne dysze na wysokości ramion nakierowane na jej bolące mięśnie barków.
KOD ALLEGRO