Dimension One Spas SARENA BAY

Wanna SPA (minibasen) Sarena Bay to najbardziej luksusowa wanna SPA do hydromasażu na świecie, umożliwiające kąpiele typu jacuzzi. W przeciwieństwie do zwykłych, kwadratowych, ogrodowych jacuzzi, ożywi Twój ogród dzięki opatentowanej, opływowej sylwetce. Dwie leżanki UltraLounge®, dla niej i dla niego, każda wyposażona w dynamiczny sekwencer masażu, gwarantują Wam profesjonalną odnowę biologiczną. Trzy pompy o potężnej mocy oraz 84 dysze rozmieszczone w strategicznych miejscach sprawiają, że Sarena Bay to prawdopodobnie najbardziej wszechstronne urządzenie do hydromasażu i kąpieli jacuzzi.

Dzięki parasolowej fontannie, kojąca gra świateł pozwoli Ci stworzyć fascynujący, wieczorny spektakl, który na zawsze pozostanie w pamięci Twoich gości.

Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Bay firmy D1 to pierwsza i jedyna w branży rodzina wanien SPA do hydromasażu i kąpieli jacuzzi o opływowych kształtach. Każdą z nich cechuje naturalna forma, zmysłowy design; każda jest wyposażona w fontanny, system oświetlenia, dzięki czemu możesz zachwycać się wspaniałą grą świateł, barw i dźwięków. A wszystko po to by dopieścić Twoje ciało, ożywić umysł i ukoić duszę. Wanny SPA Bay wyposażone są w system UltraPure® PLUS™, który gwarantuje utrzymanie najczystszej wody w branży spa i ogrodowych jacuzzi.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc7
Układ niecki2 leżanki BioForm® z 2 zagłówkami NeckFlex™ oraz 2 dynamicznymi sekwenserami masażu, 1 siedzenie SportZone™, 1 siedzenie MaxTherapy®, 2 siedzenia masażu tułowia, 1 siedzenie Pivot oraz terapia stymulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz Accent Ring (hydromasaż)84
Atrakcje wodne
  • Liquid FX
  • fontanna parasol
Systemy sterowaniapanel M•Drive, 2 dynamiczne sekwensery masażu, iWatch, 4 przełączniki magnetyczne, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® PLUS - filtrowanie, ciągłe ozonowanie i promieniowanie UV
Oświetlenie
  • LED multi-kolor
  • oświetlenie zewnętrzne
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 2x16A lub 1x32A lub 3x16A, zasilanie trójfazowe + uziemienie
Pompysystem 5 pomp: 3 pompy jednoprędkościowe 3,5 KM; 2 wysokoprędkościowe pompy cyrkulacyjne
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)234
Głębokość305
Wysokość102
Masa wanny pustej (kg)560
Masa wanny pełnej (kg)2450
Pojemność (l)1890
KOD ALLEGRO