Dimension One Spas LOTUS BAY

Zainspirowana azjatycką lilią wodną wanna SPA (minibasen) Lotus Bay to ucieleśnienie subtelnego piękna. Delikatne krzywizny w połączeniu ze spokojnym dźwiękiem szemrzącego strumienia i ciepłą poświatą unikalnego systemu oświetlenia ukoją Twój umysł, ciało i duszę. Tej kąpieli jacuzzi nie zapomnisz nigdy.

Wznieś się na wyższy poziom luksusu dzięki takim funkcjom, jak regulowane zagłówki NeckFlex™, dynamiczny sekwencer masażu, terapia stymulująca receptory oraz unikalne podwodne przełączniki, wyjątkowo proste w obsłudze. Wanna Lotus Bay to wzorcowy przykład doskonałej równowagi pomiędzy stylem i funkcjonalnością. Równocześnie może z niej korzystać 6 osób.

Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Bay firmy D1 to pierwsza i jedyna w branży rodzina wanien SPA do hydromasażu i kąpieli typu jacuzzi o opływowych kształtach. Każdą z nich cechuje naturalna forma, zmysłowy design; każda jest wyposażona w fontanny, system oświetlenia, dzięki czemu możesz zachwycać się wspaniałą grą świateł, barw i dźwięków. A wszystko po to by dopieścić Twoje ciało, ożywić umysł i ukoić duszę. Wanny SPA Bay wyposażone są w system UltraPure® PLUS™, który gwarantuje utrzymanie najczystszej wody w branży spa i wanien typu jacuzzi.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc6
Układ niecki1 siedzenie BioForm® z zagłówkiem NeckFlex™ oraz dyn micznym sekwenserem masażu, 1 siedzenie MaxTherapy® z zagłówkiem NeckFlex™, 2 siedzenia SportZone™, 1 siedzenie Pivot oraz terapia stymulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz Accent Ring (hydromasaż)69
Atrakcje wodne
  • Liquid FX
  • górski potok
Systemy sterowaniapanel M•Drive, dynamiczny sekwenser masażu, iWatch, 4 przełączniki magnetyczne, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® PLUS - filtrowanie, ciągłe ozonowanie i promieniowanie UV
Oświetlenie
  • LED multi-kolor
  • oświetlenie zewnętrzne
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 2x16A lub 1x32A lub 3x16A, zasilanie trójfazowe + uziemienie
Pompysystem 5 pomp: 3 pompy jednoprędkościowe 3,5 KM; 2 wysokoprędkościowe pompy cyrkulacyjne
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)234
Głębokość234
Wysokość102
Masa wanny pustej (kg)500
Masa wanny pełnej (kg)1920
Pojemność (l)1420
KOD ALLEGRO