Dimension One Spas DUPREE BAY

Wyobraź sobie wyjątkowe miejsce, gdzie Ty i bliska Ci osoba możecie odciąć się od reszty świata, zapominając o codziennych troskach. Dupree Bay to najbardziej luksusowa dwuosobowa wanna spa do hydromasażu i kąpieli jacuzzi, jaką kiedykolwiek zaprojektowano. Elegancki design wraz z oprawą dźwiękową kryją potężne, niezwykle funkcjonalne urządzenie do hydroterapii i kąpieli jacuzzi o niespotykanej mocy i działaniu. Dwie leżanki UltraLounge® zapewniają całościowy masaż od stóp do głów dzięki zestawowi akcesoriów, począwszy od regulowanych zagłówków NeckFlex™, a skończywszy na szybkoobrotowych dyszach VCR® w podnóżku.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc2
Układ niecki2 leżanki UltraLounge® z systemem NeckFlex™, 1 dynamiczny sekwencer masażu, 1 siedzenie SportZone™ oraz terapia stymulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz Accent Ring (hydromasaż)44
Atrakcje wodne
  • Liquid FX
  • górski potok
  • fontanna fala
Systemy sterowaniapanel M•Drive, system uzdatniania wody UltraPure® PLUS, dynamiczny sekwenser masażu, iWatch, 4 przełączniki magnetyczne, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® PLUS - filtrowanie, ciągłe ozonowanie i promieniowanie UV
Oświetlenie
  • LED multi-kolor
  • oświetlenie zewnętrzne
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 2x16A lub 1x32A lub 3x16A, zasilanie trójfazowe + uziemienie
Pompysystem 4 pomp: 1 pompa jednoprędkościowe 3,5 KM; 1 pompa dwuprędkościowa 3,5 KM; 2 wysokoprędkościowe pompy cyrkulacyjne
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)234
Głębokość234
Wysokość102
Masa wanny pustej (kg)380
Masa wanny pełnej (kg)1230
Pojemność (l)850
KOD ALLEGRO