Dimension One Spas AMORE BAY

Wanna SPA (minibasen) Amoré Bay to najnowszy model prestiżowej kolekcji Bay. By stworzyć tę mistrzowską kompozycję tradycyjnej mądrości i nowoczesnej wiedzy, inżynierowie D1 skorzystali z zasad dynamiki cieczy, mających zastosowanie w kosmonautyce. Nie zapomnieli przy tym o odwiecznych zasadach rządzących ideą proporcji i równowagi. Dzięki temu zespoleniu magii i wiedzy powstała luksusowa, hydronomicznie zaprojektowana wanna spa do hydromasażu i kąpieli jacuzzi, która zamieni Twój ogród w prawdziwy raj odnowy biologicznej. Powitaj zatem nowego członka rodziny. Twoja nowe ogrodowe jacuzzi, w którym kąpiel będzie zawsze przyjemnością.
Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Bay firmy D1 to pierwsza i jedyna w branży rodzina wanien SPA do hydromasażu i kąpieli jacuzzi o opływowych kształtach. Każdą z nich cechuje naturalna forma, zmysłowy design; każda jest wyposażona w fontanny, system oświetlenia, dzięki czemu możesz zachwycać się wspaniałą grą świateł, barw i dźwięków. A wszystko po to by dopieścić Twoje ciało, ożywić umysł i ukoić duszę. Wanny SPA Bay wyposażone są w system UltraPure® PLUS™, który gwarantuje utrzymanie najczystszej wody w branży spa i wanien typu jacuzzi.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Liczba miejsc7
Układ niecki2 leżanki UltraLounge® z zagłówkami NeckFlex™, 1 siedzenie Step-in, 1 wielopoziomowa ławka „barrier-free”, oraz terapia symulująca receptory (Tactile Therapy®)
Liczba dysz Accent Ring (hydromasaż)62
Atrakcje wodne
  • Liquid FX
  • górski potok
  • fontanna fala
Systemy sterowaniapanel M•Drive, dynamiczny sekwenser masażu, iWatch, 6 przełączników magnetycznych, czujnik IR
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® PLUS - filtrowanie, ciągłe ozonowanie i promieniowanie UV
Oświetlenie
  • LED multi-kolor
  • oświetlenie zewnętrzne
Pozostałe wyposażeniesystem audio CD/MP3/radio + głośniki (wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termiczna10 cm - 6 cm (zwężana na boki), z zamkami
Zasilanie elektryczne230V~, 2x16A lub 1x32A lub 3x16A, zasilanie trójfazowe + uziemienie
Pompysystem 5 pomp: 3 pompy jednoprędkościowe 3,5 KM; 2 wysokoprędkościowe pompy cyrkulacyjne
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness10 lat na niecki wanien wykonane z UltraLife, 7 lat na niecki wanien wykonane z Granitex oraz na niecki kolorowe, 5 lat na obudowę Envirotex, 5 lat na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Wymiary i cieżar

Wymiary wanny / basenux x x
Szerokość (cm)234
Głębokość275
Wysokość102
Masa wanny pustej (kg)460
Masa wanny pełnej (kg)2030
Pojemność (l)1570
KOD ALLEGRO