Dimension One Spas - Dostępne modele:

amore1
Amoré Bay to najnowszy model prestiżowej kolekcji Bay. By stworzyć tę mistrzowską kompozycję tradycyjnej mądrości i nowoczesnej wiedzy, inżynierowie D1 skorzystali z zasad dynamiki cieczy, mających zastosowanie w kosmonautyce. Twoje nowe ogrodowe jacuzzi, w którym kąpiel będzie zawsze przyjemnością.
dupre1
Dupree Bay to najbardziej luksusowa dwuosobowa wanna spa do hydromasażu i kąpieli jacuzzi, jaką kiedykolwiek zaprojektowano. Elegancki design wraz z oprawą dźwiękową kryją potężne, niezwykle funkcjonalne urządzenie do hydroterapii i kąpieli jacuzzi o niespotykanej mocy i działaniu.

lotus1
Zainspirowana azjatycką lilią wodną, wanna SPA Lotus Bay to ucieleśnienie subtelnego piękna. Delikatne krzywizny w połączeniu ze spokojnym dźwiękiem szemrzącego strumienia i ciepłą poświatą unikalnego systemu oświetlenia ukoją Twój umysł, ciało i duszę. Tej kąpieli jacuzzi nie zapomnisz nigdy.
sarena1
Sarena Bay to najbardziej luksusowa wanna SPA do hydromasażu na świecie, umożliwiająca kąpiele typu jacuzzi. W przeciwieństwie do zwykłych, kwadratowych, ogrodowych jacuzzi, ożywi Twój ogród dzięki opatentowanej, opływowej sylwetce.
KOD ALLEGRO