Firma Dimension One Spas od 1977r, będąc wiodącym światowym producentem wanien SPA, udoskonala swoje produkty. Charakteryzują się ciągłą innowacyjnością, trwałością oraz niesamowitymi kształtami. Technologia i jakość na najwyższym poziomie.


Ogólna charakterystyka produktów Dimension One Spas

Firma Dimension One Spas została założona przez Boba Hallama w roku 1977 i w ciągu 30 lat stała się jednym z wiodących światowych producentów wanien spa do hydromasażu i systemów fitnessu wodnego.

W ciągu niespełna 10 lat, firma stała się jednym z kluczowych graczy w branży produkcji wanien spa, co pociągnęło za sobą konieczność budowy nowoczesnej fabryki o powierzchni około 40 000 m2 oraz siedziby firmy. Produkty D1 wyróżniają się na tle całej branży wanien spa innowacyjnością, designem, a także unikalnym charakterem.

Dążenie do doskonałości przyświeca na co dzień pracy ekip Dimension One Spas, w wyniku czego marka jest ciągle na szczycie osiągnięć technologicznych i proponuje swoim klientom gamę wanien spa o prawdopodobnie najlepszych na świecie parametrach.

D1 w 2012 roku świętowało swoje 35 urodziny! 35 lat pasji dedykowanej poszukiwaniu doskonałości i innowacji. W zakresie wanien i basenów spa sprzedawanych na rynku międzynarodowym, firma D1 posiada aktualnie ponad 50 patentów.

Firma szanuje środowisko. Dla swych wanien proponuje zawsze rozwiązania najbardziej ekologiczne.Produkcja wanien D1 pozostaje w zgodzie z normami bezpieczeństwa i najbardziej surowymi normami związanymi z jakością. Dzięki temu, firma Dimension One Spas otrzymała wiele europejskich certyfikatów takich jak TUV/GS oraz CE. Certyfikacja ISO 9001 potwierdza wydajność systemu zarządzania jakością.

Najczystsza woda w branży wanien spa

UltraPure: system uzdatniania wody na bazie ozonu
Specjaliści w zakresie wanien spa zgodnie twierdzą, że system utrzymania wody jest jednym za najważniejszych wskaźników jakości i niezawodności zarówno produktu, jak i jego marki.
W związku z tym w 1988 roku firma Dimension One Spas opracowała Crystalzone® - pierwszy system uzdatniania wody na bazie ozonu. Rządni innowacji pionierzy stworzyli UltraPure® unikalny system uzdatniania w branży wanien spa, który został opatentowany w 1997 roku.
Zalety systemu UltraPure® w porównaniu ze standardowym ozonatorem
Jest to jedyny system uzdatniania wody w obiegu zamkniętym, dzięki czemu jego wydajność jest zwiększona dziesięciokrotnie.
W przeciwieństwie do klasycznego ozonatora, woda w wannie z systemem UltraPure® jest uzdatniana w sposób ciągły przez 24 godziny na dobę, nawet w czasie korzystania z wanny.
Ozon nie jest wyrzucany do niecki wanny, co zapobiega odczuciom dyskomfortu użytkownika, a jednocześnie zapewnia długowieczność produktu.
System ten w połączeniu z filtrem Vision® (również unikalne rozwiązanie firmy D1) sprawia, że stosowanie środków chemicznych jest ograniczone do minimum.

UltraPure® Plus: uzdatnianie wody ozonem i promieniami UV
Poszukując innowacyjnych i efektywnych rozwiązań, D1 opracowało system UltraPure® Plus. Jest to system bazujący na UltraPure®, wzbogacony dodatkowym działaniem promieni UV. Promienie te, mają działanie bakteriobójcze, są wyjątkowo skuteczne w walce z mikroorganizmami i bakteriami chorobotwórczymi. Ozon i promienie UV wytwarzane są przez jedną lampę – produkt unikalny i rewolucyjny w branży wanien spa. Rozwiązanie opracowane przez inżynierów D1. UltraPure® Plus to opatentowany system, jedyny jaki uzyskał certyfikat UL/CE.
System ten jest dostępny wyłącznie w wannach z kolekcji Bay.

Hydronomia

Hydronomia™ – co to takiego?
To designerzy i inżynierowie D1 są twórcami hydronomii. To nauka o przepływie energii w środowisku wodnym. Wszystkie wanny spa D1 są wykonane zgodnie z zasadami hydronomii. Ta koncepcja pozwala na tworzenie wanien spa, w których kąpiel daje użytkownikowi poczucie „idealnego dopasowania”. Każda wanna jest całkowicie dostosowana do potrzeb Twojego ciała i odpowiada jego kształtom. Chodzi nie tylko o rozmieszczenie dysz czy prędkość przepływu wody, ale stworzenie produktu zaadaptowanego do ciała użytkownika, jego ducha i trybu życia.
Dysze do masażu
Dysze D1 subtelnie łączą ergonomię z estetyką. Systemy regulacji dają możliwości pełnej kontroli nad systemem masażu. Takiego rozwiązania nie zapewni żaden inny, podobny produkt. Zapomnij więc na zawsze o śliskich, trudno dostępnych dyszach!
Siedzenie BioForm®
Siedzenie BioForm® zostało opracowane tak, aby idealnie dopasować się do sylwetki użytkowników. Dostarcza komfortu, który stanowczo wykracza poza wszelkie standardy.
Jego wyjątkowa koncepcja zapobiega bezwładnemu dryfowaniu wewnątrz wanny, zapewniając stabilną pozycję i wygodne ułożenie ciała w wyprofilowanym siedzeniu.
UltraLounge®
D1 wykorzystuje moc strumieni wodnych: UltraLounge® to jakby odrębny zabieg spa wewnątrz wanny spa. Gwarantuje masaż od stóp do głów. Ta jedna z najbardziej kompleksowych hydroterapii pozwala ciału pozbyć się wszelkich napięć, a duszy zapomnieć o kłopotach i troskach dnia powszedniego. Leżanka UltraLounge® wyposażona w podgłówek NeckFlex™ to gwarancja perfekcyjnego masażu wodnego.
Regulowany podgłówek NeckFlex™
Wyposażony w dysze podgłówek NeckFlex™ zapewnia precyzyjny masaż karku. Cztery wydajne, regulowane dysze wodne umieszczone są w wygodnym, ergonomicznie ukształtowanym podgłówku. NeckFlex™ ma pięć poziomów regulacji wysokości, co pozwala na dopasowanie do potrzeb użytkownika w celu zlikwidowania napięć karku w sposób optymalny i precyzyjny.

Doskonała ergonomia

Wanny spa z hydromasażem firmy D1 to nie tylko mariaż designu z profesjonalnym relaksem. Są także proste w użytkowaniu.


M•Drive™
Posiada duże przyciski i sporych rozmiarów podświetlany ekran z systemem rozwijanych komunikatów (w tym komunikaty w języku polskim) oraz intuicyjne menu. M•Drive™ to najprostszy sposób kontroli wszelkich funkcji wanny spa. To naprawdę inteligentny system, który informuje użytkownika o konieczności wymiany wody, filtra Vision®, czyszczenia filtrów, itp.

Podwodne przełączniki magnetyczne
Dla optymalnego komfortu kąpieli, system magnetycznych przełączników D1 pozwala sterować wszystkimi głównymi funkcjami wanny pod wodą, bez konieczności wynurzania chociażby koniuszków palców na powierzchnię. Przełączniki magnetyczne są dostępne jedynie w wannach z kolekcji Bay.
Sekwencer masażu
Dzięki sekwencerowi masażu, użytkownik może wybrać jedną z sześciu zaprogramowanych sekwencji masażu. Trzy prędkości poszczególnych sekwencji masażu dają możliwość adaptacji do preferencji użytkownika. Funkcja „pauza” zatrzymuje masaż na wybranej strefie ciała we właściwym momencie.
Dzięki tej wyjątkowej funkcji, zwykła kąpiel staje się prawdziwym seansem hydroterapeutycznym.
To Twój osobisty masażysta dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Kolekcje Dimension One Spas

D1-kolekcja BAY
Kolekcja wanien SPA (inaczej minibaseny) Bay firmy D1 to pierwsza i jedyna w branży rodzina wanien SPA do hydromasażu i kąpieli jacuzzi o opływowych kształtach. Każdą z nich cechuje naturalna forma, zmysłowy design; każda jest wyposażona w fontanny, system oświetlenia, dzięki czemu możesz zachwycać się wspaniałą grą świateł, barw i dźwięków. A wszystko po to by dopieścić Twoje ciało, ożywić umysł i ukoić duszę. Wanny SPA Bay wyposażone są w system UltraPure® PLUS™, który gwarantuje utrzymanie najczystszej wody w branży spa i wanien typu jacuzzi.

Kolekcja wanien SPA Reflections to zaawansowana technika. Tradycja wysokiej jakości. Nauka hydronomii. Kolekcja Reflections to symbol sposobu myślenia i wzornictwa, dzięki którym D1 stała się liderem w branży urządzeń do hydromasażu i wanien do kąpieli typu jacuzzi.
d1-kolekcja reflections

D1-kolekcja HOME
Dołącz do nas, zacznij się wyróżniać i korzystać z życia. D1 odkryła, jak połączyć przystępną cenę, luksus i funkcjonalność. Nieważne, czy szukasz zdrowia, relaksu, wspólnej rodzinnej zabawy czy atmosfery intymności i romantyzmu, każda wanna z kolekcji @Home spełni wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie kąpieli jacuzzi.
KOD ALLEGRO