AFS Swim Spa

Siła przedsiębiorstwa D1 SPAS oparta jest na ponad 35-letnim doświadczeniu

w branży wanien spa. Firma Dimension One Spas przekazała wiedzę, innowacje i dążenie do doskonałości do Działu Rozwoju AFS (Aquatic Fitness System).

AFS to Twoje centrum ćwiczeń wodnych, w niczym nie ustępujące siłowni. Jedyna różnica polega na tym, że nie musisz już płacić za wstęp, ani ocierać potu z urządzeń po zakończonym treningu!

Ćwiczenia w wodzie to znakomity sposób na poprawę i utrzymanie kondycji. Sposób wolny od wad właściwych treningom w siłowni. Trening w wodzie zapobiega dolegliwościom stawów oraz zmniejsza ryzyko problemów z więzadłami, ponieważ pozorna utrata masy ciała w wodzie wynosi do 90%! Dodatkowo, ćwiczenia w wodzie, w przeciwieństwie do treningów „na sucho”, zapewniają opór we wszystkich kierunkach, co zwiększa ich skuteczność o połowę, jednocześnie chroniąc nas przed przegrzaniem w trakcie wysiłku fizycznego.

AquaSport 13 i inne modele

TWÓJ PRYWATNY FITNESS W WODZIE
Basen AquaSport 13 jest nowym modelem basenu z kolekcji Aquatic Fitness System. Stworzyliśmy unikalny basen, zainspirowany potrzebą aktywności sportowej, w całości dedykowany strefie wellness. Jedyny w swoim rodzaju układ przestrzenny basenu oraz standardowe wyposażenie HydroSport sprawiają, że produkt ten jest najbardziej uniwersalnym urządzeniem fitness w swojej klasie.

KOLEJNY KROK NAPRZÓD W DZIEDZINIE AQUA-FITNESSU
Basen AquaSport posiada największą przestrzeń do uprawiania sportów wodnych w swojej klasie. Użytkownik ma mnóstwo miejsca, by w pełni skorzystać z sesji fitness w basenie AquaSport. Wbudowane schodki umożliwiają wykonywanie dodatkowych ćwiczeń w zakresie stepu. Korzystając dodatkowo z drążków do ćwiczeń użytkownik może wykonywać stretching, czyli ćwiczenia polegające na rozciąganiu mięśni.

AquaSport łączy największą w swej klasie otwartą przestrzeń z funkcjonalnością różnych rodzajów treningu, co zapewnia maksymalną dawkę ruchu.
Standardowy zestaw HydroSport daje możliwość kompleksowego fitness. Pozwala na wykonywanie ruchów, które w codziennym funkcjonowaniu organizmu są ograniczone.

BASENY STWORZONE PRZEZ EKSPERTÓW
Kiedy opracowywaliśmy pierwszy model z kolekcji Aquatic Fitness System, chcieliśmy aby ten produkt sprawił, że życie jego użytkowników stanie się lepsze. Podobnie w przypadku AquaSport, który pozwala, bez względu na wiek użytkownika, cieszyć się różnorodnością ćwiczeń w wodzie.
WYSTARCZY RUCH I CZUJESZ SIĘ LEPIEJ
 1. Co zrobisz z powierzchnią kilkunastu metrów kwadratowych? W odróżnieniu od większości produktów w tej klasie, basen AquaSport 13 oferuje miejsce do pływania i ćwiczeń takich jak joga, pilates w wodzie. Dzięki basenowi AquaSport 13 wszystkie te ćwiczenia są w zasięgu ręki.
 2. Standardowy, opatentowany zestaw Hydrosport współpracuje z wbudowanymi drążkami do ćwiczeń oraz opcjonalnym wyposażeniem Optimount, który pozwala na prowadzenie różnych ćwiczeń w wodzie.
 3. Podciąganie na drążkach to prawdziwy stretching! Wbudowane drążki do ćwiczeń umożliwiają naturalny ruch w wodzie. Gorąca woda wzmaga krążenie krwi i aktywność mięśni, co z kolei zapewnia wydajniejszy stretching całego ciała.
 4. Schodki do stepu pozwalają na wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń z zakresu rozciągania oraz ćwiczeń siłowych. Jednym słowem – basen Aquatic Sport 13 to wodna siłownia i miejsce do stepu.
 5. Cztery lub sześć dysz o regulowanym strumieniu dopasowuje basen AquaSport 13 do poziomu sprawności użytkownika, niezależnie czy jest początkującym czy też światowej sławy sportowcem

NIEKOŃCZĄCE SIĘ MOŻLIWOŚCI – ZERO KOMPROMISÓW
Pomimo mniejszych wymiarów, basen AquaSport 13 został opracowany według wszelkich standardów jakie przyświecają tworzeniu wszystkich modeli basenów z kolekcji AFS. Stalowa rama ma dożywotnią gwarancję . Niecka w wykończeniu DURATEX jest odporna na pęknięcia i odkształcenia, nawet wystawiona na stałe działanie promieni słonecznych. Dostępny w opcji system uzdatniania wody ULTRA PURE oferuje najczystszą wodę w branży basenów SPA.

WYKREUJ WŁASNE DOŚWIADCZENIE AQUASPORT
Zestaw Hydrosport oferuje pilates w wodzie. Za pomocą 4 drążków do ćwiczeń możesz trenować stretching, jogę i inne nieobciążające mięśni ćwiczenia gimnastyczne.

Basen AquaSport 13 jest pierwszym produktem z kolekcji basenów AFS wyposażonym w ULTRA PURE - system uzdatniania wody, na bazie działania ozonu.

Jeśli potrzebujesz treningu siłowego dostępne w opcji zestawy HydroSport Stretch i Train Kit zmieniają basen AFS w prawdziwą wodną maszynę treningową.

Wybierz odpowiednią dla siebie siłę strumienia wody. Dzięki 4 standardowym (lub opcjonalnie 6) dyszom można dostosować poziom hydromasażu do oczekiwań użytkownika.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Układ nieckipłaskie dno antypoślizgowe, głębokość 120 cm, tor pływacki o długości 284 cm
Liczba dysz do pływania (przeciwprąd)6
Systemy sterowaniapanel sterujący M•Drive
System uzdatniania wodysystem uzdatniania wody UltraPure® - filtrowanie oraz ciągłe ozonowanie
Oświetlenie wannoweLED multi-kolor
Pozostałe wyposażenie SPA
 • drążek do pływania
 • system uchwytów OptiMount™ do mocowania akcesoriów do ćwiczeń sportowych
 • uprząż do pływania/biegania Super Swim (wyposażenie opcjonalne)
 • boczne drążki do ćwiczeń ze stali nierdzewnej (wyposażenie opcjonalne)
 • zestaw do wiosłowania HydroSport™ (wyposażenie opcjonalne)
 • zestaw Aquatic Fitness (drążki i gumy do ćwiczeń)(wyposażenie opcjonalne)
Pokrywa termicznagrub. 10 cm, z zamkiem zabezpieczającym przed dostępem dzieci
Zasilanie elektryczne wanny230V~, 1x32A lub 2x16A lub 3x16A
Pompy1 pompa dwuprędkościowa 2 KM, 1 pompa jednoprędkościowe 2 KM
Okres gwarancji urządzenia SPA i Wellness5 lat na niecki wanien wykonane z DuraTex™, 3 lata na osprzęt techniczny (układy sterujące, panele sterujące, pompy, podgrzewacz wody, zawory itp.), 1 rok na żarówkę ozonatora.

Inne modele AFS

* średnia temperatura na zewnątrz 16 st. C, temperatura wody w wannie ustawiona na 37,5 st. C

Nasze realizacje


KOD ALLEGRO